Cześć, chcę wypełnić brzuszek Twojego maluszka, mogę?

3.03.2006 BUTELKA Z MLEKIEM TRZYMANA W DLONI MLEKO DZIECKO STYLIZACJA JUNONA LAMCHA FOT. AGATA JAKUBOWSKA / AGENCJA GAZETA

FOT. AGATA JAKUBOWSKA / AGENCJA GAZETA

 

Cześć! Jestem Mleko Modyfikowane i chciałbym wypełnić brzuch Twojego maluszka. Ale może najpierw się przedstawię i powiem Czym jestem?

Wymyślono mnie, by dzieci, które zostały bez mamy miały co jeść, a personel sierocińców nie musiał się męczyć z rozcieńczaniem mleka krowiego. Choć nie pochodzę bezpośrednio od tego rodzaju mleka, to jednak mamy coś wspólnego. Jestem wysuszoną, odsoloną serwatką, a sama serwatka to odpad przemysłu mleczarskiego. Wiesz, ludzie z mleka produkują sery itp., zostaje serwatka i coś z nią zrobić trzeba, więc jednym ze źródeł jej utylizacji jest produkcja Mnie – mleka modyfikowane. Fajnie to wymyślili co nie? Serwatka nie zanieczyszcza środowiska, a wypełnia dziecięce brzuszki. Niestety podczas produkcji ginie większoćć witamin i część minerałów, innych zaś nie ma na tyle, nic to jednak! Jestem wzbogacony o witaminy syntetyczne, wyprodukowane przez chemików, więc jest gitara. 

Moi twórcy bardzo się starają, żeby mój skład był nowoczesny, dlatego często jestem wzbogacony z bakterie probiotyczny, oligosacharydy i inne zwiazki, które powinny wspomagać rozwój Twojego dziecka. Niestety jest nas na rynku bardzo dużo i specjaliści od marketingu prześcigają się w pomysłach, żebyś wybrała własnie Mnie. Nie odpuszczają nawet szpitalom, bo przecież dzieci płacz i położne musza sobie jakoś radzić prawda? 

Fenomenem jest to, że tak wygodnie mnie przygotować, przecież wystarczy, że odmierzysz odpowiednią ilość, do butelki, którą wcześniej wysterylizowałaś, dodasz odpowiednia ilość wody o odpowiedniej temperaturze, wstrząśniesz i podasz. Pamiętaj tylko, żeby mnie podać do około godziny od przyrządzenia-  Bakterie też mnie bardzo lubią, jestem dla nich doskonałą pożywka, więc wiesz, musisz się pośpieszyć, konkurencja nie śpi! 

Mam w sumie kilka wad…. Zawsze smakuję tak samo, jestem drogie, ale dzieci mnie lubią i dla Ciebie jaka wygoda? Prawda?

lact

Cześć jestem Pierś! Znamy się w sumie od zawsze, tylko do tej pory trochę z innej perspektywy. Do tej pory trochę Cie pobolewałyśmy wraz z siostrą jak rosnęłysmy, jak miałaś miesiączkę i na początku ciąży. Dobierałaś dla nas biustonosze, a i mężczyźni czasem na naszej wysokości zawieszali oko. Teraz tak się składa, że chciałybyśmy coś zaproponować dla Twojego dziecka. Wiesz, bo tak się składa, że istnieje 99% szans, że możemy je nakarmić! Serio! Jesteśmy z siostrą wyposażone w gruczoły mleczne, które wykorzystując zawartość Twojej krwi będą tworzyć mleko dla tego maluszka co go trzymasz pod sercem! Jesteśmy zwarte i gotowe. Jak Twój maluszek pojawi się na świecie, dołożymy wszelkich starań, by mleczka było dla niego w sam raz. A w zasadzie siary, w której bedą wszystkie niezbędne składniki, by maluszek był odporny na wszystkie bakterie i wirusy, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć i był właściwie odżywiony w naturalne witaminy i minerały. Dokładnie te co odżywiają Twój organizm. Jeśli Twoje dziecko bedzie blisko Ciebie, będziesz czuła jego ciepło, zapach, lub tylko zapłacze, my weźmiemy się do pracy! A jak tylko przystawisz maluszka do piersi, my wyczujemy jego ślinę i będziemy produkowały mleczko na pełnych obrotach! Mleko, które chcemy Wam ofiarować jest naprawdę niezwykłe, oprócz wody, składników odżywczych, laktozy, naturalnych witamin, minerałów, zawiera wszystkie przeciwciała chroniące Twoje dziecko przed patogenami na, na które jesteś odporna oraz te na które się uodparniasz, oprócz tego dostarcza zwiazki o działaniu przeciwbakteryjnym,  przećwipasożytniczym, hormony- w tym hormon snu, który wydziela sie nocą i uczy dziecko cyklu dobowego.Ponad to białka budulcowe, komórki macierzyste, polifenole, DHA i wiele, wiele innych składników , niektórych jeszcze nie odkrytych. Początki naszej współpracy moga być trudne, może nawet trochę boleć, bo maluszek będzie się uczył nas ssać, ale to minie! Kazdego dnia będzie lepiej, bo wiesz bardzo nam zależy, by Twoje dziecko rosło w zdrowiu i szczęściu, chcemy być jego najlepszymi przyjaciółmi. Koić jego troski i ból przy ząbkowaniu, więc zapewniamy, podaż naturalnych związków o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwwymiotnym jeśli będzie taka potrzeba. Od początku też będziemy dostarczać Twoja naturalną mikroflorę probiotyczną, aby jelita Twojego dziecka od początku prawidłowo funkcjonowały, w gratisie Twoje dziecko dostanie HaMLET -hemaalbuminę o działaniu przeciwnowotworowym,która zostanie z nim przez całe życie. Warunek jednak jest taki, że nie możesz w pierwszych 72h życia maluszka podać innego mleka. Wtedy cała robota pójdzie na marne 🙁 W zamian za regularne przystawianie Twojego dziecka, obiecujemy starać się palić Twoje pociążowe kilogramy, nawet jak będzie Cię ciągnęło do słodkiego. Obiecujemy też, że będziesz mogła jeść wszystko to na co masz ochotę i nie będziesz musiała przechodzić na restrykcyjną dietę tak na wszelki wypadek.
Mleko, które wyprodukujemy będzie zawsze gotowe do podania, odpowiednio opakowane i w prawidłowej temperaturze. Picia i jedzenia Twojemu dziecku nigdy nie zabraknie i zawsze je będzie będziesz miała przy sobie, zapewniamy też zmienne smaki, uzależnione od Twojego menu :).

Jakby coś się działo nie tak, proszę, nie poddawaj się, są doradcy laktacyjni, znajdziesz ich TU, którzy na pewno Ci pomogą, my z siostrą jesteśmy w każdym razie zawsze gotowe do pracy, nie musisz nam płacić, mleczko masz za darmo! A my chętnie zrobimy to, do czego zostałyśmy stworzone 🙂